Wszechświat według Stephena Hawkinga Historia wszystkiego

Wszechświat według Stephena Hawkinga "Historia wszystkiego" ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Profesor Stephen Hawking to postać niezwykła – astrofizyk, kosmolog, fizyk teoretyk, niepełnosprawny geniusz, którego teorie zrewolucjonizowały świat nauki. Autor bestsellerowej Krótkiej historii czasu tym razem zabiera nas w niesamowitą filmową podróż do serca wsz .
- Uważam, że są prędkości wiele, wiele większe od prędkości światła, są w światach równoległych. Istata rzeczy, wejść w świat równoległy doskonalszy od naszego Wszechświata. 💞💞💞
- Transformacja życia💞💞💞
- Myślę, że życie ma wiele form, form nam nieznanych. Ono zainicjowało m. in. tzw. Wielki Wybuch. Samo istnienie materii, to
objawianie się życia.
Hipotezy, hipotezy, hipotezy... 💞💞💞
- Bakterie od 3 mld , a nie 3 milionów . Dużo takich błędów , jak i wiele sprzeczności z obecna wiedzą. Co nie pomniejsza w niczym bdb filmowi, a zmusza do samodzielnego myślenia :)
- Idealne do snu...coś pięknego..Pozdrawiam🙂
- Dobry film🎆drobny psikus:13,7 miliard, nie milion//psotnik tak robi czasem..
- Duby smalone.
- Cudowny film. Dziękuję.
- Przypadkiem to można się zesrać w spodnie !
- Jak dla mnie ta cała planeta może się rozpaść...i tak jesteśmy tylko pierdnięciem w skali wszechświata....
- A co z dzieciami ubijanymi po aborci pytam do jasnej cholery!!!!?
- 6:45 13,7 miliarda lat temu nie miliona
- ,,Przypadkiem'', to Biedroń spotkał Rabieja !..
- ,,Po 10 minutach Wszechświat miał średnicę tysięcy lat świetlnych''.. To znaczy, że od początku rozszerzał się z prędkością większą od światła !.. A ponieważ nadal przyspiesza, to z jaką prędkością poruszamy się teraz ?..