Siedem przerażających prawd o wszechświecie!

W latach 2010-2019 astrofizycy odkryli największą część wszechświata. Wiele odkryć, które już wcześniej przewidywał Albert Einstein, uważa się za sensacyjne. Wielu naukowców i badaczy twierdzi, że jesteśmy na początku złotego wieku astronomii. #TheSimplySpacePL .
- Fajne te bajki
- Materia energia czas i dusza wszystko jednocześnie tworzy życie a stwórca jest ich wypełnieniem, w środku, początkiem
- Ja bardzo przepraszam ale Albert Einstein nic nie przewidywał, to nie był żaden prorok, astrolog, jasnowidz. Dalej nie oglądam ponieważ jeśli film zaczyna się od głupoty to na głupocie się kończy.
- Bardzo Ciekawy program.. Właśnie subskrybowałem :)
- Rozumiem że energia elektrostatyczna może odpychać lub zbliżać przedmiot i uwięzić go, przedmiot w swym zasięgu, to zależy od wielkości tej energii. Wiem że nie przeprowadzaliście tego typu prób, więc jak to się ma do waszych badań?
- Te dziury skoro są na obrzerzach galaktyki to nie chronią galaktykę jak Jowisz ziemię?
- Faktycznie to raczej kanał dla dzieci
- Mam nieodparte wrażenie, że autor tych filmów nie bardzo wie o czym mówi, gdyż często wychodzą kompletne bzdury, dokładnie takie same, gdy tłumacz Google próbuje przetłumaczyć skomplikowany tekst naukowy. ;)))
- „Fotony (…) stają się coraz słabsze.” Bez sensu. Czym różni się słaby foton od mocnego/silnego fotonu? A może atomy stają się coraz mniejsze?
- Ja raz widzialem czarna dziure
- ,,Wiem, że nic nie wiem ! '' - Naókofiec..;(
- Som trzi prowdy a niy siedym. Prowda, tysz prowda i gowno prowda.
- Wędrujące czarne dziury to są w polskim asfalcie po każdej zimie , która nawet jak jej prawie nie ma to i tak drogowcy są nią jak zwykle zaskoczeni i oszołomieni jej nagłym atakiem :P I to one tak naprawdę bardziej nam zagrażają :)
- BZDURY Z ODPUSTOWYMI OZDOBNIKAMI DLA DEBILI
BYLE TYLKO KLIKANIE BYLO I KASA PLYNELA
- Obejrzałam więc dla zasięgu.
- Nie można się zgodzić ani zaprzeczyć że światło najstarsze pochodzi z Wielkiego Wybuchu sprzed 13. 7 mld lat bo nie ma na to dowodów, to tylko hipoteza, już dziś są kolejne że być może w ogóle nigdy takiego wybuchu nie było.
- to już wolę teorię, że Ziemia jest centrum wszechświata
- Skoro jest powiedziane, że co wpadnie do czarnej dziury, nigdy z niej się nie wydostanie, to jakim cudem czarna dziura wyrzuciła tą gwiazdę z wewnątrz siebie, wypluła, bo nie smakowała?.. Czarna dziura to tunel czasoprzestrzenny, który z jednej strony zasysa a z drugiej w postaci białej dziury wyrzuca w przestrzeń.. i tak mogą powstawać inne małe światy..
- Beznadziejny lektor.
- tak było to prawda