Podróż na kraniec wszechświata ! Dokument z Lektorem PL!

Prezentuję dokument, w którym próbujemy zbadać, jak wyglądałaby podróż wzdłuż i wszerz całego uniwersum. Zapraszamy na podróż wzdłuż i wszerz wszechświata. Cofniemy się w czasie aż do chwili, kiedy Neil Armstrong postawił stopę na Księżycu. Będziemy szybować po orbicie jasno świecących Wenus i Merkurego, zachwycać się widokiem niezliczonej ilości małych planet zbudowanych niemalże w całości z żelaza, które być .
- Przy Wielkim Wybuchu nie było fotonów, 300 tysięcy lat później . Ciemna materia to 25% wszechświata, energia to 70 % i w 5 sekund był 1000x większy niż układ słoneczny .
- Kieruj się na południe
- Ludzie powinni mieć zakaz opuszczania ziemi żeby ta zaraza się nie rozprzestrzeniała !!
- Nie może powstać coś Z niczego
- Jeżeli nie było kiedyś nic to skąd powstało coś z niczego oto jest pytanie
- W tym wszystkim najciekawsze jest to, co to jest próżnia, z czego jest zbudowana i czy się kończy i jak to jest niepojęte tego nikt z ludzi nie rozwiąże.?
- Kto z 2k21?
- ❤️ https://youtu.be/iTbmAizYNh0
- Lektor robi wielką robotę w tym filmie. Myślę, że gdyby opowiadał o największych tragediach w dziejach, to i tak ludzie by się relaksowali.
- A JA WIEM CO JEST NA KRANCU WSZECHŚWIATA..TAM KARGUL Z....PAWLAKIEM ZBUDOWALI PŁOT..
- Ile razu to oglądałem,do poduszki kozak.
- Za miliardy lat ziemia upadnie. 1000 lat to wieczność i postęp technologiczny, a co dopiero będzie za 10 tysięcy lat. Operują oni takimi zakresami lat że tego wnuki wnuków nie dożyją. Człowiek powinien żyć 500 lat to może by się doczekał jakiegoś przełomu. Powinni oni powysyłać ze 100 sond w każdym kierunku od ziemi może wtedy by coś odkryli zamiast kosztownych misji z udziałem człowieka.
- Ja mam rozjebany mózg lvl hard
- Piękny dokument. Zaraził mnie astronomią.
- Tej wiedzy nigdy nie zdobefziemy. Kim jestesmy po co jestesmy itd. Wyobraz sobie ze planeta ziemia exploduje nie ma ludzkośći. Co dalej? A nawet jak jest, to po co,? czym jest kosmos tak ogromny. Jaki jest sens istnienia, skoro nie nanajmniejszej ani najwiekszej,, nie wspomne o rzeczy.. Who are we?
- Teraz do dopiero mi się marzy, maszyna która leci sto razy szybciej od światła.
- To jes kropelka co wiemy o wszechświećie
- Astronomia to jest to i lektor do spania w dobrym sesie
- Możecie polecić podobne filmy? Podzielcie się z Waszymi ulubionymi
- Wspaniały dokument Dziękuję serdecznie