Kosmos Tajemnice Wszechświata HD - WSZECHŚWIATY RÓWNOLEGŁE. Dodatkowe wymiary kosmosu. Lektor PL [M

Kosmos Tajemnice Wszechświata HD - WSZECHŚWIATY RÓWNOLEGŁE. Dodatkowe wymiary kosmosu. Lektor PL [Mr Thonarh]. Thank you!!! ►Social media: ------------------------------------- ► wikipedia https://en.wikipedia.org/ ► google https://www.google.com ► facebook https://www.facebook.com/ ► pinterest https://www.pinterest.com/ ► instagram https://www.instagram.com/ ► twitter https://twitter.com ► linkedin https://www.linked .
- Skoro istnieje nieskończenie wiele wszechświatów powinien istnieć również wszechświat w którym technologia rozwinęła się na tyle że jest w stanie komunikować się z innymi wszechświatami a życie zamieszkujące dany wszechświat postanowiło poinformować każdy inny wszechświat że tak to wygląda więc coś się nie zgadza w tej teorii
A może i takie? https://freesun.pl/ladowarki-samochodowe/ mam nadzieje że pomogłem, - Czysta hipoteza jak narazie.
- Widać niestety że człowiek narazie jest na niskim poziomie rozwoju. Przykładowo właściwie już wiemy że czas liniowy nie istnieje. Nadal posługujemy się jednak określeniem liniowego czasu. Tak jak w tym filmie gdzie autorzy mówią o innych wymiarach a chwile później pada stwierdzenie "minęło 13,7 miliarda lat"

Ja wiem o naszym świecie kilka faktów. To świadoma inteligentna struktura. Istnieje pewien magiczny kontakt. Współczesny człowiek myśli o świecie na zasadzie martwe kamienie, gwiazdy ewentualne inteligentne jednostki jak ludzie. Kurde mało kto dochodzi do takiej dygresji że może ta super złożona struktura w gruncie rzeczy sama w sobie stanowi najwyższą wartość? Zastanówcie się... Istnieją na tym padole matematyczne zasady właściwie to świat reguł i zasad. Mamy DNA... Właściwie matematyczny rozpis historii życia na Ziemi. Coś co ma znamiona inteligentnej kreacji bo gdybyśmy np chcieli stworzyć sztuczne niebiologiczne życie. Też musielibyśmy opracować matematyczny kod na wzór Ziemskiego DNA.

Wiem że człowiek tutaj jest tylko obserwatorem. Zawsze masz wrażenie że kilka dni wolnego to cała wieczność. Potem cyk nagle znalazłeś się w pracy. Myślisz sobie fajne życie mam 20 pare lat cała wieczność przedemną... Nagle się budzisz dobijasz cztery dychy. Ludzie mają często problem jak to możliwe powstałem, zaraz mnie niebedzie a to wszystko przecież wydaje się wieczne i nieskończone. No tu właśnie mogę Ci dać odpowiedź. Kompromis o którym mówi fakt że nieistnieje czas, a czasoprzestrzen. Całe twoje życie zostało Ci zaaplikowane na pstrykniecie palców. Tak naprawdę... To już jesteś martwy. I jednocześnie jeszcze jesteś małym smarkaczem. Bo nieistnieje wczoraj ani dzisiaj nie ma liniowego czasu. Istnieje teraz, TERAZ w tym momencie.

Rozumiesz?

Zastanów się mówimy moje ciało. Mówimy mój mózg. Mówimy moje ręce... Dlaczego traktujemy swoje ciało jak jakieś narzędzie, przyrząd albo kombinezon? Istnieje ku temu przyczyna. Opisałem to przed chwilą. Jesteś tu tylko obserwatorem. Tym małym punktem który zawsze siedzi cicho. Nie znajdujesz się na czole nie. Nie jesteś tym wysublimowanym ego... Ciężko opisać precyzyjnie miejsce w którym się znajdujesz, bo nawet Cię tu nie ma! Niech będzie po prostu obserwator. Klient, amator ludzkiego życia.

Dać Ci idealny dowód że niczym, absolutnie niczym tutaj nie sterujesz? Posune się dużo, dużo dalej od ludzi którzy mówią "wolna wola nieistnieje" kolego... Bądź koleżanko... Weź swoją dłoń skieruj przed siebie i patrz uważnie bez jakiegokolwiek ruchu. To co masz zrobić to sobie zadać pytanie kiedy wykonam ruch? Jak bardzo złożona jest to czynność tu wysil wyobraźnie ale przede wszystkim patrz na tą dłoń... Kiedyś filozoficznie może zrozumiesz to co mówi sama nauka. Współcześnie wiemy jaka część mózgu odpowiada za motoryke. To za co się uważasz nie byłoby wstanie sterować ludzka dłonią. Tak samo jak nie odpowiadasz za prace swoich organów. Serca, wątroby czy nerek. To jest idealna iluzja złudzenie wolnej woli czasu czy kontroli.

Jak to się ma do alternatywnych rzeczywistości? Tu już musiałbym naprawdę się rozpisać... krótko ludzka świadomość ten magiczny obserwator tak naprawde bez końca zmienia kanał.

Największy problem ludzkości to nie jest teoria że mamy jakieś pytania bez odpowiedzi. Problemem jest to że ja mam np IQ 150 a większość ludzi ~100

Ja będę bujac już w obłokach, a reszta dopiero zerka w niebiosa. To jest problem to dlatego nasza cywilizacja jest jaka jest.
- Oglądam często filmy z tej serii i czegoś nie rozumiem.Jesli kosmos nadal się rozrasta i informują nas że przyjdzie taki czas kiedy wszystkie galaktyki zaczną się oddalac.I zostaniemy sami z czarnym niebem bez gwiazd....Więc co?... nasza galaktyka jest inna? Będzie jako jedyna stała w miejscu i też nie zacznie się przesuwac
- Sceptycyzm raczej wskazany
- to już pierdolenie jak dla tvnu
- bzdury.