Kompletna historia Wszechświata w 8 minut

Jak zaczął się Wszechświat? Przez jakiś czas, poza gorącą materią poruszającą się we wszystkich kierunkach z prędkością światła, nie było w nim absolutnie nic. Wkrótce jednak pojawiła się pierwsza gwiazda. Nazywała się Matuzalem. Przez długi czas wprawiała astronomów w osłupienie, ponieważ wierzyli, że mogła być starsza niż sam Wszechświat. Niedługo potem, w skali kosmicznej, zaczęły się formować pierwsze cza .
- Najtrudniejsze pytanie do odpowiedzi
- Yhy na bank
- A skąd się wzięła ta gorąca materia jeżeli przed wielkim wybuchem nie było nic mój mózg tego nie pojmuje
- 1:40 a gwiazda Matuzalem istniała zanim pojawił się wszechświat :) więc ty lektorze czytający te wszystkie durnoty też mogłeś istnieć zanim powstała Ziemia :)
- 0:57 było za wcześnie by mogło ukształtować się coś wielkiego :) ale gwiazdy już istniały, dla nich nie było za wcześnie :)
- 0:21 gwiazda starsza niż sam wszechświat :) ooo to musieli być wielcy naukowcy, którzy tak twierdzili :) wszechświata nie było, ale gwiazda była :) super :)
- 0:04 a ta gorąca materia jaką miała formę?? czym bym była??
- 2:06 na obecnym studium?? :)
- A nie dziwi nikogo to jaki jest ład i porządek w kosmosie gdzie każda planeta jest na swoim miejscu i każda planeta ma swoje zadanie? To jest nie możliwe żeby z takiego wybuchu wszystko miało swoje miejsce. To tak jakby jakiś dom powstał z niczego, a przecież to niemożliwe...
- Czuję że muszę przyznać że tak daleko mieszkasz w dużym stopniu w jakim celu ludzie to robią się coraz mniej noszą na sobie.
- Demokratą jak się kończą pieniądze to kradną w urzędzie. Potem sprzedają swoje fabryki, potem sprzedają swoje dzieci i wnuki do zagranicznych linii produkcyjnych, a potem to nawet sprzedają muzułmanów na tortury. Fajni ci Demokraci
- film: wszytsko zaczęło sie od wybuchu
reklama: wszytsko zaczęło sie od ubera CDD
- A skąd się na początku wzieła ta gwiazda? Ktoś ją stworzył?
- JKCS CS jak counter strike
- To przeciez 8minut i 13 sekund
- Synu mój kochany wytłumacz mi proszę jak materia która z nazwy nie jest fotonem, czyli posiada MASE może się poruszać z prędkością światła? Prędkość światła może osiągnąć tylko foton który masy nie posiada więc osiągnięcie przez materie prędkości światła jest awykonalne. Polecam się na przyszłość
- Co wybuchło jak nie było całkiem nic?
- Mega! Człowiek został,, rzucony,, na ziemię i nie miał nic, a udało mi się dowiedzieć takich rzeczy
- A jak powstał księżyc o tak z d$#%@p
- 8