Jak działa Wszechświat - Wielki Wybuch

.
- Mądrzy wierzą w naukę i ewolucję. Mają pokorę. A jak ktoś nie umie czegoś wyjaśnić to mówi, że to Bóg. Bzdura.
Moim zdaniem take, combomedical.pl sklep medyczny , mi zawsze odpowiadało. - Jebac tych naukowców dupy wkurwiaja mnie wypierdalac farmazoniarze
- Ja nie wierzę tym naukowca z dupy teoria kosmos był jest i zawsze będzie i jest nieskoncxony i to jest prawda tylko dla tych pseldo byłoby za łatwe wiedz wymyślają co róż jakieś teorie by chajs się zgadzal
- Ogldac od 8 minuty. Wcześniej pierdolameto
- 😂😂😂 ale bełkot. A wiecie, że 100lat temu wybuchła fabryka metalu i tak powstały wiertarki!!! Haha powinni się nazywać ameby umysłowe a nie naukowcy!!!
- W próżni pióro i ołów mają tą samą prędkość spadania. Więc wybuch w próżni powinien być idealnie kulisty
- Jedno pytanie co wybuchło i jak powstało?
- Co za bzdura. Mówią nam że wszechświat ma 13,8 mil lat a jednocześnie pokazują nam najdalszą uformowaną już galaktykę oddaloną o 13,8. Skoro wybuch był 13,8 mld. lat temu to dlaczego tam jest już gotowa uformowana galaktyka. I ci dwudziestu kilku letni eksperci typowi dla programu Discovery którzy robią te programy na kolanie. Mówią że był wielki wybuch i wszystko oddala się ale nie potrafią określić środka tego wybuchu bo to bzdura. To wyłudzacze pieniędzy na dalsze pseudo badania i nowe teorie.
- a może czarne dziury z innego wszechświata, który zamarł i to właśnie one dodają nowy wszechświat? Można ''gdybać'' ale to chyba nie na Nasze umysły.
- Mógł być to wybuch ponieważ(mogę się mylić) możemy być tak oddaleni od centralnego punktu wszechświata albo jest tak daleko że nie zauważamy rużnicy pomiędzy galaktykami(blisko nas tych w naszym polu widzenia)
- Fascynujące
- Wielki wybuch , wszechświat był zawsze, wszechświat ma koniec, wszechświat nie ma końca, ludzki mózg nie jest w stanie tego zrozumieć bo na końcu i tak powstanie pytanie Ale JAK
- Dobry Materiał, pokrywa sie z tym co twierdzi prof Meisner
- Wielki wybuch ?
- Kiedyś słyszałem taki dowcip:
Kilku pacjentów zamierzało uciekać z domu dla osób psychicznie chorych. Plan był taki: jeden z nich po ogłoszeniu ciszy nocnej pobiegnie po drabinę i oprze ją o bramę, Zawoła po tym pozostałych i uciekną. Nadszedł dzień ucieczki. Wieczorem ten, który miał podstawić drabinę, zniknął i długo nie wracał. Pozostali się niecierpliwią. W końcu tamten się pojawia i mówi: panowie, nic z tego. Nie mam gdzie oprzeć drabiny. Brama jest otwarta. Tak jest z dzisiejszą nauką. To, do czego oni zdają się dochodzić po żmudnych badaniach i snuciu niezliczonych teorii jest już dawno dostępne w starych księgach Indii i Tybetu. Obecnie czytam książkę Pani Heleny Bławatskiej pt. "Doktryna Tajemna" powstałą po latach wnikliwych badań przez nią starych ksiąg, o których pisałem powyżej. Tam to jest opisane. Niestety, to nie jest materiał dla współczesnych naukowców. Nie mają gdzie oprzeć drabiny. Brama jest otwarta.
- https://islamhouse.com/pl/resource/balagh/showall/showall/1/
- wszechswiat nie wybuchł tylko punkt sie rozszeza a galaktyki sa na powieszchni tej przezroczystej sfery czas t=1s to punkt t=10s to "kula" o promieniu powiedzmy 1 km i wszystko istnieje obok siebie jednoczesnie (zeby doleciec do punktu potrzebna jest podróz w przestrzeni czyli potrzebny jest na to czas) terazniejszosc jest "kartka papieru/okregiem/sfera tej kuli - 2d" - kwantem wiec jak podrózowac po cebuli ?? w czasie ?? jak podrózowac po kuli a nie po okregu-fali naszego czasu/przestrzeni, tunel ? zrobic cos masywnego ? by fala poszła a my "utoneli"?
- Czas = Przestrzeń × Energia × Masa
#MAXFUZJER
- Początkiem Wszechświata Był CZAS
#MAXFUZJER
- Wszystkie teorie naukowców i każdego z nas osobno o powstaniu wszechświata, czym i poco jest wszechświat są błędne za kolejne 500lat naukowcy będą się śmiać z tych teorii a za kolejne tysiące lat nadal będą w błędzie dlatego że ludzki umysł nigdy nie rozwinie się do tego stopnia żeby to zrozumieć dopóki będziemy materialni a może i nawet wtedy tego nie zrozumiemy, może wszechświat po prostu jest bo nie może być niczego