Jak działa Wszechświat - Układy podwójne

.
- no co Ty tam na poczatku majstrujesz?
- W jednym odcinku mówią że sanitarius A ✨ ma 4 ml słońc ciężkości w innym 1 ml
- Ziomus ale paski na dole to se ogarnij
- film fajny ale ten murzyn wtgląda jak idiota
- Podwójny to mam ból jak mi wujek przetransfiguruje pupczaną fortecę siusiorrem bez lubrykantu :(
- Dziwne że tego You tube jeszcze nie usunął
- 13:20 tu jest chyba błąd, 18 tyś lat świetlnych i układ podwójny? Słońce ma 4 lata świetlne do Alfa Centauri, 20 do Wegi, 600 lat do Betelgezy i nie są połączone grawitacyjnie. 22:00 to jakaś bzdura przecież gazowe olbrzymy tzw "ciepłe Jowisze" też powstają tuż przy gwiazdach, "nasz" Jowisz powstał przy słońcu a wyrzucił go na dalszą orbitę Saturn. Poza tym gazowe olbrzymy z racji tego, że są większe, łatwiej znaleźć np: metodą tranzytu (ta metoda pozwala na oszacowanie wielkości i składu atmosfery) 25:45 teorie Nemezis obalił "WISE", teleskop kosmiczny który szukał w podczerwieni brązowych karłów i gazowych olbrzymów na dalekich orbitach. Tu dokładniejszą odpowiedz, może dać jeszcze teleskop Jamesa Webba, który planowany jest w przyszłości ale szanse, że coś takiego tam jest, są prawie żadne.
- Bylem we wszechswiecie i jest jak mowia👍
- Jakie to glupie ze oni mowia ze woda jest czynnkiem życiodajnym. Ok dla nas tak. Ale kto wie jakie dziwactwa mogą i mogłyby być ma innych planetach. Może dla innych form życia wystarczą skały albo emergia słoneczna. Czemu oni maja takie zamknięte mózgi?
- ale gówniany film pseudo naukowy
- Dzięki za wrzutę.
- Najciekawsze jest to ze, z komentarzem pod filmem, podpisaly sie same KMIOTY , ktore nie tylko ze nie lubia tej tematyki ale wrecz jej nienawidza! Niewspomne o zrozumieniu! A sio do piaskownicy "Babki" zgniatac!
- 🔭🔭🔭
- co to za farmazony są
- To kosmita
- To stary film
- Merkury ma pole magnetyczne
- ten murzyn pierdoli jakby był na kwasie, ma taką fazę jakby mu mózg miało zaraz rozpierdolić.
- Papka dla debili
- Moje ulubione filmy